• ,,Zbieramy klucze, które nie otworzą już żadnych drzwi..."

Szkolny Klub Wolontariatu zachęca wszystkich uczniów naszej szkoły do przyłączenia się do akcji charytatywnej ,,Zbieramy klucze, które nie otworzą już żadnych drzwi..." organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 7 w Zawierciu. W świetlicy szkolnej została umieszczona skrzyneczka do której prosimy wrzucać niepotrzebne klucze. Zebrane klucze trafią do Polskiego Stowarzyszenia Seniorów Kluczowych, a pieniążki z odzyskanego złomu zostaną przekazane Fundacji ,,Akogo?"

• Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka, dzieci w ramach zajęć świetlicowych wykonały prace plastyczne.

• Dzień Kubusia Puchatka w zerówce

18 stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, czyli misia o „małym rozumku, ale wielkim sercu”, dlatego dzisiaj w przedszkolu królował Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Kłapouchy, Tygrysek i Maleństwo.

Nie zabrakło misiowych zabaw ruchowych, zgadywanek i pracy plastycznej. To był wspaniały „Puchatkowy" dzień!

• Konkurs

W tym roku nasza szkoła dołączyła do akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pho3nix kids to konkurs, w którym zbieramy kroki. Najaktywniejsi uczniowie zostaną nagrodzeni. Konkurs startuje 24 stycznia!! Nie może ciebie zabraknąć. Co musisz zrobić? Zainstaluj aplikację Pho3nix kids i bądź aktywny - zbieraj kroki. W rym roku walczymy o 1 000 000 zł, które zostaną przekazane WOŚP. W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem konkursu panią Ewą Gałą. Liczymy na was!!

• Zimowy Obóz

• Zimowisko

• Wigilia klasy VIIa

• Wigilia klasy II

• Wigilia klasy VIII

• Wigilia klasy VIIb

• Klasa IV życzy zdrowych radosnych świąt Bożego Narodzenia 🎄🎅

• WIGILIJNE SPOTKANIE W KLASIE O

Dzisiejsze zajęcia upłynęły nam w ciepłej, magicznej, świątecznej atmosferze.Na dzisiejszych zajęciach rozmawialiśmy o symbolach i tradycjach Świąt Bożego Narodzenia, było wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, a także dekorowanie pierniczkow. Nie zabrakło też wspólnego, słodkiego poczęstunku! 🎄😊

• Spotkanie wigilijne uczniów kl. V i VI🎄

• Wigilia klasy III

Przy opłatku, życzeniach i wspólnym kolędowaniu, uczniowie klasy III spędzili spotkanie wigilijne.

• Dzieci uczą Rodziców

Uczniowie klasy III realizowali kolejny temat programu " Dzieci uczą Rodziców".Tym razem zgłębialiśmy tajniki tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

• Wigilia w oddziale przedszkolnym

• WIGILIJNE SPOTKANIE W KLASIE I.

Dzisiejsze zajęcia upłynęły pod hasłem tradycji bożonarodzeniowych. Poczęstunek przygotowany przez chętnych rodziców, a złożony z domowej roboty wypieków, składanie sobie świątecznych życzeń, wspólne kolędowanie przy choince, upominki- książeczki o świątecznej tematyce- to wszystko sprawiło, że w klasie powiało magią nadchodzących Świąt. 🎄😊

• Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

W dniu 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w kościele Świętego brata Alberta uczniowie klas trzecich otrzymali medaliki.

• Świetlica szkolna

Dzisiaj dzieci na swietlicy szkolnej zdobily pierniczki lukrem.

• Dzieci uczą Rodziców

IV wspólna lekcja kl. I i II w ramach akcji,,Dzieci uczą rodziców”. Dzisiejsza tematyka - ,,Świąteczna opowieść”. Na zakończenie wspólnych zajęć uczniowie śpiewali znane kolędy🎄🌲😊

strona: